Робимо кращий манікюр в Києві

Комплексний підхід

Комплексний підхід, індивідуальні рішення проблем. Дитяча ігрова кімната з прямою трансляцією в лаунджзону. Можливість вибору майстра і записи на процедуру online.

Завжди працюємо над собою

Інноваційна технологія Magnetic Re-Generate. Членство в клубі і отримання спеціальних пропозицій, подарунків і бонусів від центру і партнерів. Правильна стерилізація інструментів.

Сучасний формат

Використання тільки професійної косметики преміум класу. Дизайнерський інтер’єр і все для зручності клієнта. Висококваліфікований персонал: від адміністратора до масажиста.

Галерея манікюрного салону

Більше фотографій

Якщо катастрофічно не вистачає часу і потрібно привести руки в порядок, можна відвідати манікюрний салон на Оболоні і зробити експрес-манікюр в Києві. У салоні красоті Mnail майстри володіють професійними навичками, оперативно і якісно зроблять манікюр на Оболоні.

Що таке експрес манікюр

Процедура призначена для тих людей, хто веде динамічний спосіб життя і не може завчасно записуватися до майстра нігтьового сервісу. Від звичайного манікюру він практично не відрізняється. Але в манікюрний салон Mnail можна прийти в будь-який зручний час.

Наші послуги

Якщо ви не знаєте, де зробити манікюр в Києві, запрошуємо до нас в студію. Процедура займе набагато менше часу, але нігті будуть виглядати так, немов майстер трудився над ними дуже давно. У нас ви можете проконсультуватися з усіх питань нігтьового сервісу, які у вас виникнуть.

У студії Mnail можна зробити чоловічий манікюр в Києві. Багато представників сильної статі стежать за своїми руками в точності, як і жінки, але в силу зайнятості дозволити собі часті походи до майстра нігтьового сервісу їм не завжди вдається.

Виділити трохи часу, щоб зробити манікюр на Оболоні простіше, ніж на комплексну процедуру по запису.

Якщо користуватися такими послугами, ваші руки будуть завжди виглядати доглянутими.

Чи варто робити таку процедуру?

Якщо раніше ви не зверталися в такі студії, відвідайте салон манікюру на Оболоні і переконайтеся в перевагах процедури. До них відноситься:

  • Оперативність. Процедура проводиться дуже швидко, ви не виб’єтеся зі свого робочого графіка і встигнете виконати все заплановане.
  • Безболісність. Швидкий жіночий манікюр здійснюється в найкоротші терміни, але в ході проведення процедури у вас не виникне дискомфортних і хворобливих відчуттів.
  • Природний вид. Майстер робить манікюр і при бажанні клієнта покриває нігті однотонним або прозорим лаком. Складний дизайн тут не практикується. Такий варіант манікюру стане відмінним рішенням для мам, у яких немає часу на тривалі процедури.
  • Безпека. У нашому манікюрному салоні використовуються щадні засоби для видалення кутикули, які не завдають шкоди шкірі і нігтям. Всі інструменти піддаються дезінфекції в спеціальному обладнанні.

Салон манікюру в Києві Mnail запрошує завжди до ваших послуг. При виникненні питань ви можете звернутися до нас за вказаними номерами.

Послуги та їх вартість в гривнях