З моменту свого винаходу французький манікюр залишається на піку популярності. Незважаючи на свою назву, він не має жодного відношення до Франції. Знаменитий рожевий манікюр з білими кінчиками був придуманий американським модельєром Джефом Пінком у 70-х роках минулого століття. Універсальність і природність манікюру швидко оцінили акторки та моделі, оскільки під час роботи їм доводиться переодягатися безліч разів, а цей манікюр ідеально підходить до будь-якого вбрання.
Оскільки останнім часом природність знову в моді, французький манікюр повертається на модний олімп.
Такий манікюр, окрім своєї зручності та практичності, виглядає свіжо та акуратно. Його можна поєднувати як з діловим костюмом, так і з вечірньою сукнею. Крім того, френч вже багато років є номером один у світі серед весільних манікюрів. Слід зазначити, що такий манікюр часто замовляють у салонах краси та манікюру на Оболоні, таких як Mnail.
Перш ніж приступити до манікюру, надайте нігтям округлу або трохи квадратну форму. Якщо класичне біло-рожеве поєднання здається вам нудним, додайте манікюру різноманіття за допомогою малюнків або стразів.
Подібний манікюр зараз можна зробити в будь-якому перукарському салоні або манікюрному салоні, але, маючи терпіння і деякі навички, його цілком можна зробити і вдома за допомогою кількох простих кроків:
- Для створення французького манікюру слід придбати спеціальний набір, що складається з двох лаків і трафаретних смужок. Можна також взяти два окремих лаки, бажано однієї марки – білий для малювання краєчка-усмішки і рожевий або бежевий для решти частини нігтя.
- Підготуйте нігті до обробки, знежиривши їх рідиною для зняття лаку. Надайте нігтям потрібну форму і підправте кутикулу.
- За допомогою спеціальної бази вирівняйте поверхню нігтів. Після цього приступайте до малювання кінчиків.
- Обережно наклейте захисні смужки перед вільними краями нігтів. Покрасьте кінчики білим лаком. Дочекайтеся, поки «усмішки» висохнуть, і обережно зніміть смужки.
- Після того, як усмішки будуть готові, покрийте нігті світлим лаком. Для натурального френчу часто використовують рожевий, бежевий або білий напівпрозорий лак.
- І, нарешті, фінальний штрих: нанесіть захисне покриття на всю поверхню нігтів або покрийте їх прозорим лаком. Щоб додати родзинку класичному френчу, перед покриттям намалюйте на кожному середньому або безіменному пальці маленьку ромашку або прикрасьте усмішку невеликим стразиком на кожному нігті.
По-перше, для створення французького манікюру не варто обрізати нігті під корінь. Оптимальна довжина вільного краю – 3-5 мм. Широка біла частина зробить нігті коротшими візуально. Полоска повинна бути тонкою і акуратною. Якщо ви хочете, щоб короткі нігті здавалася довшими, зверніть увагу на трафарети у формі кута. Незвичайна форма усмішки освіжить ваш манікюр.
Свіжості френчу додасть тоненька блискуча смужка знизу усмішки. Для весільного образу відмінним рішенням буде кружевний варіант френчу. Для цього візьміть шматочок кружева, зафіксуйте його на краю нігтя і нанесіть білий лак поверх тканини. Після того, як лак висохне, обережно зніміть тканину. На краях нігтів залишиться красивий білий кружевний візерунок.
Відмінною альтернативою для створення френчу стане олівець для відбілювання нігтів. Щоб надати нігтям акуратний вигляд, проведіть олівцем по внутрішній частині вільного краю. Єдиний нюанс – такий спосіб не підходить для ламких шаруватих нігтів.
Французький манікюр на коротких нігтях виглядає красиво і природно. Практичність у повсякденному житті і розкішний вигляд принесли цьому манікюру всесвітню популярність, залишаючи його популярним як серед домогосподарок, так і серед голлівудських зірок першої величини.
Публікація була корисною? Будемо раді, якщо ви поділитеся нею в соціальних мережах з друзями. Якщо ж вам потрібен чоловічий апаратний манікюр на Оболоні, скористайтеся контактами, вказаними на сайті, і запишіться до наших майстрів манікюру.