На всякий випадок (якщо ви не є давньою прихильницею французького манікюру), варто уточнити, що йдеться про двоколірне лакове покриття – найчастіше м’яких і ніжних пастельних відтінків рожевого або бежевого на прилеглій частині нігтя і білого лаку на його кінчику, форма якого нагадує усмішку. Це і стало загальноприйнятим терміном для позначення цієї зафарбованої ділянки.
У більш широкому сенсі це будь-яке поєднання кольорів, що зберігає поділ на межі між прилеглою та виступаючою частинами нігтя.
Складність виконання французького манікюру в домашніх умовах полягає в вимозі особливої акуратності при малюванні «усмішки». Але це можна значно полегшити, використовуючи спеціальні трафарети, які, до речі, входять до наборів для «френча».
Як робити французький манікюр в домашніх умовах
Отже, розпочнемо, вважаючи, що всі попередні процедури з руками вже виконані: попередній лак знято спеціальною рідиною, нігтики підпиляні, нігтьове ложе змащене і кутикула відсунута лопаточкою. Тепер потрібно нанести початкове покриття, яке вирівняє поверхню і збільшить площу зчеплення основного лаку з нігтьовою пластиною. Для цього ви можете скористатися, наприклад, покриттям Bonder компанії ORLY. Окрім іншого, це покриття усуває жовтизну нігтів, що виникає при частому використанні яскравих лаків.
Наступним етапом створення французького манікюру вдома буде малювання «усмішки». Білі лаки зазвичай випускаються в комплекті з особливо тонкими кистями, наприклад, лак Pointe Blanche від тієї ж ORLY. Але ви також можете використовувати зручні трафарети. Якщо ви не впевнені в стійкості своєї руки, заздалегідь наклейте трафарет на область, яку ми не будемо зафарбовувати, після чого нанесіть білий лак у два шари. Фактично, французький манікюр у домашніх умовах – це спосіб надати більшу твердість кінчику нігтя і зменшити його ламкість.
Як тільки цей шар висохне і трафарет буде знято, можна переходити до наступного етапу: нанесення верхнього покриття. Це полупрозорі лаки натуральних відтінків, які наносяться в три шари на всю поверхню. Вони можуть бути блискучими з так званим «мокрим ефектом» або перламутровими, що містять світловідбиваючі частинки, як, наприклад, лак Magnifique ORLY. Зрозуміло, що наразі ми говоримо виключно про класичне виконання французького манікюру.
На цьому технічний процес завершено, хотілося б додати кілька слів про дизайн. При всій усталеної класичності та елегантності, французький манікюр допускає варіації як з кольорами, так і з формою «усмішки». Ви можете замінити білий лак на будь-який темний, що створить несподіваний ефект.
Можете використовувати золоті або сріблясті лаки або підібрати колір під ваше вечірнє плаття. Що стосується форми, то їй зовсім не обов’язково бути округлою – спробуйте кути або переверніть трафарет вверх ногами, щоб отримати щось на зразок овалу або близьких до нього форм. Експериментуючи з трафаретами, можна зробити зигзаги і рівні – в залежності від підбору кольорів це може виглядати дуже стильно.
Публікація була корисною та цікавою? Тоді поділіться нею з друзями. Якщо ж вам потрібен салон манікюру в Києві, скористайтеся контактами, вказаними на сайті, і запишіться на манікюр до професіоналів.