Догляд за руками та манікюр в домашніх умовах

маникюр дома

Щоб ваші руки були у найкращому стані, їх потрібно привести в порядок. Інакше, крім почуття дискомфорту, ви можете не отримати нічого.З іншого боку, бездоганно доглянутими руками ви зможете ніжно торкатися до улюбленого і сміливо подавати їх при знайомстві з будь-якою людиною, навіть з VIP-персоною!Хороший манікюр можна зробити і вдома. Для цього потрібні трохи вправності, терпіння, якісні інструменти та порада професіонала.

Манікюр виконується в кілька етапів

Етап перший. Очищення нігтьової пластини. Рідина для зняття лаку може бути будь-якою. Але якщо у вас є проблеми (тонкі, ламкі нігті), краще використовувати спеціальний продукт, створений з урахуванням типу нігтів.

Очищение ногтевой пластины

Етап другий. В домашніх умовах краще робити більш безпечний та щадний необрізний манікюр. При механічному видаленні кутикули можна травмувати нігтьову пластину, внаслідок чого ніготь стане нерівним, хвилястим або на ньому з’являться задирки.

Ще один плюс необрізного манікюру – економія часу: жодного розпарювання та нетерплячого очікування: «Коли ж вона розм’якшиться?!». Для м’якого, обережного та практично миттєвого видалення кутикули використовуйте спеціальний гель. Потім обробіть основу нігтя дерев’яною паличкою. Не забувайте про зміцнення нігтів біогелем, оскільки ця процедура також дуже важлива.

основание ногтя деревянной палочкой

Етап третій. Нанесіть основу під лак. Дайте їй висохнути. Тепер покрийте нігті лаком, а поверх нього нанесіть закріплююче покриття – воно продовжить життя манікюру.

Етап четвертий. Завершальний штрих – крем для рук, який зробить шкіру м’якою і оксамитовою.

Нанесите основу под лак ногти

Корисні поради:

  • Манікюр рекомендується робити один раз на 7-10 днів. Якщо ви не можете або не хочете робити його самостійно, рекомендуємо звернутися до досвідчених спеціалістів на Оболоні в Києві.
  • Шкіра рук, нігтьова пластина і кутикула потребують щоденного догляду. Не забувайте їх зволожувати, живити і зміцнювати.
  • При митті посуду або пранні обов’язково надягайте рукавички – це допоможе уникнути проблем з шкірою та нігтями, таких як зневоднення, мікротріщини та алергічні висипання.
  • В якості денного засобу для рук використовуйте крем тривалої дії, який протягом дня буде захищати, зволожувати шкіру і знімати роздратування.
  • Щоб нігті не шарувалися, замість ножиць і кусачок використовуйте пилочку з напиленням з неметалевих абразивів.
  • Якщо ваші нігті постраждали від впливу зовнішніх факторів (дим сигарет, побутова хімія), використовуйте спеціальні засоби, що усувають жовтизну, нерівності та шарування.
  • При нерівних нігтях або нігтях з борозенками використовуйте продукти, які допомагають візуально згладити нерівності. Читайте також: Як навчитися робити манікюр гель-лаком.
  • У боротьбі з задирками вам допоможуть засоби, що знімають болісні відчуття та запобігають появі проблем у майбутньому.
  • Не забувайте доглядати за нігтями зсередини – регулярний прийом вітамінно-мінеральних комплексів допоможе зберегти красу і молодість рук. Пам’ятайте, що вигляд нігтів – це дзеркало вашого здоров’я!

Наприклад, шаруваті нігті можуть бути ознакою не лише авітамінозу, але і сигналізувати про проблеми з щитовидною залозою. Тому будьте уважні, і при різкому погіршенні стану нігтів запишіться на консультацію до лікаря.

ПОЗВОНИТЬ